Pilové pásy FORESTILL  TCT

Pilové pásy nové generace. Materiál těla je speciální, vysoce legovaná ocel MFLS Forezienne s vyšším přídavkem vanadu a molybdenu. Profil zubu je podobný jako u pilových pásu FORESTILL Vario, tj. se skupinovým ozubením. Břity zubů jsou pájené, destičky jsou „podobné" jako SK destičky na pilových kotoučích. Podmínkou je odkorněná kulatina.

 

Výhody pilových pásů FORESTILL TCT:

  • mohou být nasazeny 40 hodin bez ostření a válcování! Je běžné, že zákazník nasadí pilový pás v pondělí ráno a po 8-mi hodinové směně pilový pás nechá na stojanu pily a jen jej povolí. Druhý den pás jen napne, a opět řeže až do pátku, kdy pilový pás sundá a fa GOFER si nástroj odveze k naostření a válcování. Ostření nelze dělat na standardních bruskách a také válcování má jiný postup, než při údržbě klasických pilových pásů.

Další možností je použití pilového pásu FORESTILL TCT v nepřetržitém provozu, kdy nástroje mohou být nasazeny 40 hodin, jako je to například na pile v Čáslavi.

  • umožňují vysoký posuv v řezu 60 - 80 m/min.

  • dělají se v letním i zimním provedení, s optimalizovaným tvarem zubu pro zimní pořez a také s lamačem třísky.

 

Pilové pásy FORESTILL TCT se dodávají pouze kompletně připravené, po zkouškách s klasickými nástroji, po kompletním seřízení celé pásové pily.

 

Všechna naše střediska umí tyto pásy ostřit a válcovat.

 Forestill-TCT  

 
 
 
 
  GOFER nástroje, a. s. - Ing. František Šimek

gofer

Mobil: +420 602 375 229

gofer

Fax: +420 251 640 257

gofer

E-mail: simek@gofer.cz